Alekss Silvērs un Liera Štein

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2404 of /home/alc/public_html/includes/menu.inc).

Sākot ar 2016. gada februāri, Alekss Silvērs un Liera Štein strādā pie sava pirmā albūma. Pie dziesmas sacerēšanas darbojas komponists Dmitrijs Krasnovskis.

Alekss Silvērs un Liera Štein ir karsts latviešu duets ar bagātīgu skatuves pieredzi. Alekss un Liera vadīja jauniešu raidījumu “BLA BLA ŠOVS”, piedalās un organizē konkursus, festivālus, uzstājas korporatīvajos pasākumos. Jau vairākus gadus viņu dziesmas iededzina klausītaju sirdis gan ar oriģināliem sacerējumiem, gan ar populāro dziesmu “cover” izpildījumu.

Dueta dziesmas skan radio (SWHMIXFM u.c.), mūzikas klipus rāda televīzijas kanālos (1. Baltijas Mūzikas kanāls, Kanāls 2, ČaulaTV, Mūzikas kanāls u.c.). Sadarbībā ar AL&C Stage Production tiek veidots latviešu estrādei savdabīgs un mūziķu neatkārtojams stils, kas aizrauj jauniešus un ko atbalsta vecākas auditorijas klausītāji.